0 507 479 52 34

HomeHakkımızda

Hakkımızda

Mep Turizm Kim?

Seyahat acentemiz siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgisi sayesinde her geçen gün hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişleterek Türkiye’nin önde gelen Seyehat Acenteleri arasına girmeyi hedeflemektedir.
Geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız, müşteri mutluluğunu ön planda tutan, deneyimli kadrosu, güvenilir kimliği ile çağdaş standartlarda hizmet veren örnek bir kuruluş olarak hizmet sunmaktadır.
Misyon: Her misafirimizi en üst düzeyde ağırlamak ve yaptığımız her işte ihtiyaçları anlayarak mükemmele ulaştıran yüz güldüren ve memnuniyet odaklı bir firma olmak. Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunmak.

Vizyon :
Adım attığımız her alanda tercih sıralamasında her zaman ilk olmayı garanti edecek farklılıklar yaratmak.

Hedefler:
Her geçen gün hizmet alanlarımızı değer katarak genişletirken, gelecekte de kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve yaptığı her işte her zaman en iyi olmak.

Değerler:
Kendimize, müşterilerimize, çevreye şeffaf ve dürüstlükle yaklaşarak sonsuz saygı duymak, güveni sürekli kılmak adına tüm bu öğelerden vazgeçmemek, dinamik ruhlu, yenilikçi, lider bir kuruluş olmak değerlerimizin başında gelir…

Yönetim Kurulu Başkanı: Halil Dokuz

Misafir Yorumlarımız

Misafirlerimiz Mep Turizm Hakkında Ne Diyor?

Yapmış Olduğum Karadeniz Gezisinden Çok Memnun kaldım. Emeği geçen tur operatörleri yetkililerin emeğine yüreğine sağlık.

Selma D.
Eğlenceli ve kaliteli bir geziydi oldukça memnun kaldık.Bundan sonra tek tercihimiz mep turizm olacak.
Emre S.
Rehberimiz ile turlar harika gerek bilgisi gerek bizlere yaklaşımı çok güzel bizleri kırmadan geçirdiğimiz tatil için  tur ekibine teşekkürler.
Ahmet A

 Tatil öncesi hem otel seçimi konusundaki yardımları, her şeyi en ince detayına kadar anlatan ve tüm sorularımıza sabırla cevap veren Rıfat Bey’e çok teşekkür ederiz.

İrem N.

Şirketiniz aracılığıyla gittiğimiz Maldivler tatilinden çok memnun ayrıldık, çok teşekkür ederiz. 

Metin G.

Biz bu tura dört kişi katıldık doğasıyla kültürüyle mükemmel yerlerdi gezilip görülmesi gereken yerler mep turizm bu işi ne kadar mükemmel yaptığını gösterdi.

Deniz K.
Bülten Abone ol

Daha Fazla Güncelleme Almak İçin Bültenimize Abone Olun

Close