0 507 479 52 34

HomeSağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Ekonomik Ulaşım İmkanları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Mep Turizm olarak, siz değerli sağlık turizmi potansiyel paydaşlarına, sektöre atacakları ilk adım olan yetki belgesi alımı sürecinde Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda; Mep Turizm olarak, siz değerli paydaşlarımızın Sağlık Turizmi Yetki Belgesi alabilmesi için uluslararası Sağlık Turizmi Sağlık Tesisi Yetkinlik Kriterleri’ne uyum Uluslararası Sağlık Turizmi Aracı Kuruluşu Yetkinlik Kriterleri’ne uyum Yetki Belgesi başvuru süreç yönetimi Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Misafir Yorumlarımız

Misafirlerimiz Mep Turizm Hakkında Ne Diyor?

Yapmış Olduğum Karadeniz Gezisinden Çok Memnun kaldım. Emeği geçen tur operatörleri yetkililerin emeğine yüreğine sağlık.

Selma D.
Eğlenceli ve kaliteli bir geziydi oldukça memnun kaldık.Bundan sonra tek tercihimiz mep turizm olacak.
Emre S.
Rehberimiz ile turlar harika gerek bilgisi gerek bizlere yaklaşımı çok güzel bizleri kırmadan geçirdiğimiz tatil için  tur ekibine teşekkürler.
Ahmet A

 Tatil öncesi hem otel seçimi konusundaki yardımları, her şeyi en ince detayına kadar anlatan ve tüm sorularımıza sabırla cevap veren Rıfat Bey’e çok teşekkür ederiz.

İrem N.

Şirketiniz aracılığıyla gittiğimiz Maldivler tatilinden çok memnun ayrıldık, çok teşekkür ederiz. 

Metin G.

Biz bu tura dört kişi katıldık doğasıyla kültürüyle mükemmel yerlerdi gezilip görülmesi gereken yerler mep turizm bu işi ne kadar mükemmel yaptığını gösterdi.

Deniz K.
Bülten Abone ol

Daha Fazla Güncelleme Almak İçin Bültenimize Abone Olun

Close