0 507 479 52 34

HomeÖzel Amaçlı Projeler

Özel Amaçlı Projeler

Öğrenci taşımacılığı

İnsan hayatının değerinin bilincindeyiz. Geleceğimiz olan yavrularımızı en güvenli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları yerine getiren firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder.

Firmamız, Güvenlik ve Disiplin şartını göz önüne alarak, Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Çocuklarınızı evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Çocuklarımızın güvenliği sebebiyle, servis araçlarımızda koltuk sayısından daha fazla kişi taşımamaktayız. Okul Servisi hizmeti verdiğimiz tüm çocuklarımızı sigortalamaktayız. Sürücülerimize ve hosteslerimize periyodik aralıklarla hizmet eğitimi vermekteyiz.

Öğrenci servis taşımacılığında; kaliteden ödün vermeden, en iyi organizasyonu deneyimli ve dinamik kadromuzla, özen ve özveriyle yapacağımızı, böyle bir hizmeti müşterilerimize sunmanın firmamız için gurur kaynağı olacağını belirtiriz. Sorumluluğumuzun bilincinde, geleceğimiz olan çocuklarımız için güvenli bir öğrenci taşımacılığı ilkesiyle yollardayız.

Personel Taşımacılığı

Zaman ve Rota Yönetimi

Mep Turizm tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Mep Turizm zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Mep Turizm, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenlik Standartları

Mep Turizm tüm araç sürücülerinde en az 5 yıllık sürücü ve “psikoteknik” belgesi olması şartını aramaktadır. Bu standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. Mep Turizm filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalanmaktadır.

Güçlü Filo

Mep Turizm farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Mep Turizm ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır.

Sürekli Eğitim

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.

Operasyon Masası

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.

Toplu Taşımacılık

Akıllı Kart

Mep Turizm şehir içi yolcu taşımacılığı hizmetlerinde, öğrenci ve sivil yolcular için “Aylık Elektronik Abonman Pasosu” sistemi uygulanmaktadır. Bu uygulama yolcularımız için çok rahat ve ekonomik seyahat imkanı sağlamakta ayrıca “Akıllı Kart” uygulamamız ile bozuk para ve bilet sıkıntısı olmadan ve otogara gitmeye gerek kalmadan, tek kart anlaşmalı dolum noktalarından kartlar doldurulabilmekte, kontörlü kartlara yükleme yapıldıkça süre sınırı olmaksızın seyahat edilebilmektedir.

Güçlü Filo – 0 Km Otobüsler

Mep Turizm “şehir içi yolcu taşımacılığı” hizmetlerine daima 0 km araçlarla başlayarak, değerli halkına modern, yeni, sorunsuz ve en kaliteli hizmeti daha en başından sunmaya çalışıyor.

Mep Turizm filosundaki araçların periyodik bakımları yetkili servislerince düzenli olarak yapılmakta, böylece müşterilerine sorunsuz yolculuklar yaşatmaktadır. Tüm araçlarında sürücüleri kurumsal çizgisinde tek tip kıyafet giymekte, hizmet anında kesinlikle sigara içilmemektedir.

Güvenirlilik

Mep Turizm araçlarının tamamı kasko sigortalı olup, yolcularının tamamı her türlü kazaya karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalıdır.

10-15-20 Yıllık Sözleşmeler

Belediyelerle yapılan uzun dönem sözleşmelerle araç filoları her geçen gün güçlenmekte olan Mep Turizm, hizmet kalitesinde devam ve sürekliliği sağlayarak, müşterilerine son model araçlarla en iyi hizmeti sunmaktadır.

Belediyelere Yüksek Karlılık

Son yıllarda yapılan özelleştirmeler sonucunda belediyelerimizin birçoğu zarardan kara geçmiş olup, bu yolla şehir içi ulaşımına istikrar ve kalite gelmiştir.

Close